Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC Tempo Praha B - FK Slavoj Vyšehrad 3:2

2. 5. 2011

V 17. kole jsme na Tempu přivítali souseda v tabulce Slavoj Vyšehrad, který měl jen o dva body méně než my.

Po skalpu lídra soutěže z Braníka v minulém kole jsme si chtěli udržet jarní neporanitelnost. Ta se začala naplňovat již ve 12 minutě zápasu, kdy po fatální chybě brankáře Vyšehradu pohodlně do prázdné branky poslal míč Vojta Vejšický. Podruhé jsme se radovali ve 29 minutě, kdy z hranice velkého vápna zavěsil Peky, po faulu na Pítrse. Do šaten se šlo za stavu 2:0.

Soupeř o poločase vystřídal brankáře a chtěl utkání zdramatizovat. Proti ale byl střelec Peky, který ve 36 minutě po přihrávce Jirky Kopeše zvýšil tvrdou střelou na 3:0. Slavoj však nesložil zbraně a krásnou střelou do šibenice snížil ve 40 minutě na 3:1. Ve 47 minutě šel soupeř sám na brankáře, ale lobem přehodil bránu. Slavoj ožil a svou ofenzivní desetiminutovkou zakončil přečíslením, kdy na brankáře Hozyho šli 4 hráči a zakončil střelou k tyči na 3:2. Svůj náskok jsme ale uhájili.

Dnes to ale bylo vítězství vůle a štěstí, které k fotbalu patří. Body jsou doma a hurá na dalšího soupeře. Za zmínku stojí i velice profesionální výkon náhradní rozhodčí (ze svazu se nedostavil) paní Jarmily Hozákové, za který tímto děkujeme.

Sestava: Hozák -  Obuškevič, Rod, Buzek, Šebek, Pekárek, Obermajer, Kopeš, Blažka, Višvader, Pavlásek,  Janský, Šamonil, Kristen, Staněk, Vejšický, Jelínek

 

Branky: Pekárek 2, Vejšický

 

Autor článku: Čestmír Pavlásek

 

Náhledy fotografií ze složky FC Tempo Praha - FK Slavoj Vyšehrad